Головне меню

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Новини
2015р
2016р
2017р
2018р
2019р
2020р
2021р
Про нас
Наша історія
Лісовий фонд
Мисливська фауна
Природно - заповідний фонд
Червонокнижні види
Структура
Апарат підприємства
Підрозділи
Діяльність
Лісокультурна
Лісогосподарська
Охорона та захист лісу
Фінансово – економічна
Лісова сертифікація
Продукція
Контакти
Карта проїзду
Громадська приймальня
Електронний документообіг процесуальних документів
Комунікація з громадськістю
Механізми громадського контролю
Плани проведення рубок
Доповнення до планів проведення рубок
Громадські слухання
Проведення відводів
Видача дозволів (лісорубних квитків)
Перелік ділянок на які надано відстрочку на заготівлю та вивезення деревини
Проведення лісовідновлювальних робіт
Використання недеревних продуктів лісу
Рух справ про лісопорушення
Рух справ про браконьєрство
Електронний облік деревини
GPS/GPRS моніторинг руху лісовозного транспорту та рейдових бригад
Антикорупційна програма

Хто он-лайн

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Корисні посилання

ДП "Стрийський лісгосп" Раді вітати Вас на нашому сайті

Директора Стрийського лісгоспу звинуватили у службовій недбалості

Ростислав Павлів стверджує, що кримінальна справа є помстою за його активну протидію незаконному видобутку піску.
Державне бюро розслідувань передало до суду справу про звинувачення директора ДП «Стрийське лісове господарство» Ростислава Павліва у службовій недбалості. За версією обвинувачення, він незаконно відчужив земельні ділянки лісового фонду для видобування піску біля Миколаєва, що завдало державі 24 млн грн збитків. Натомість сам Ростислав Павлів стверджує, що навпаки активно боровся з незаконним видобутком піску, а звинувачення у службовій недбалості вважає формою тиску за його принципову позицію.
Досудове розслідування проводило головне слідче управління ДБР, процесуальне керівництво здійснює Офіс генпрокурора. 12 квітня справу передали у місцевий Миколаївський суд.
«Посадовець підписав акт прийому-передачі межових знаків, не провівши належної перевірки дійсних меж лісового господарства. Внаслідок цього частина території, яка належить лісовому фонду, була відчужена суб’єкту підприємницької діяльності, що здійснює видобуток корисних копалин», — повідомили 13 квітня в управлінні ДБР.
В Офісі генпрокурора того ж дня уточнили, що мова про ДП «Стрийське лісове господарство», службова недбалість керівника якого призвела до незаконного вилучення землі лісового фонду площею 0,3 га.
Директор ДП «Стрийський лісгосп» Ростислав Павлів називає порушену проти нього справу тиском за перешкоджання незаконному видобутку піску. Він розповів ZAXID.NET, що чотири роки воює з фірмою, яка без дозволів видобуває пісок біля Миколаєва. У 2018 році суд звільнив від відповідальності керівника підприємства «Агробудсервіс», його фірма взяла на поруки.
«За моєю заявою була порушена справа щодо незаконного видобутку піску компанією, бенефіціаром якої є «Онур». Директор сам визнав вину, але відшкодування [збитків державі] не відбулося. Впродовж чотирьох років я веду діяльність на захист лісових угідь і зупинки цієї незаконної діяльності. Це все робиться з метою тиску на мене. Їм потрібно, щоб я мовчав про ті справи», — заявив ZAXID.NET Ростислав Павлів.
За словами директора Стрийського лісгоспу, ця ж фірма «Агробудсервіс» тепер самовільно видобуває пісок вже на новій ділянці лісу, цього разу площею 4,3 га. Щодо цього захоплення землі Ростислав Павлів також написав заяву у прокуратуру.
Він пояснює, що документ за його підписом про межі, який згадує ДБР, ще 10-річної давності, у ньому зробили виправлення і посунули межі. Маючи ці підроблені документи, фірма здійснює незаконний видобуток, хоча, за словами Ростислава Павліва, не має гірничого відводу.
Тепер директору Стрийського лісгоспу інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). За це передбачено позбавлення волі від 2 до 5 років.

 

 


Інформація

 щодо звинувачень та оголошення підозри керівнику держлісгоспу яка оприлюднена на днях через інтернет портали

 

  Днями в мережі Інтернет поширено інформацію, що у Львівській області підозрюють директора одного з держпідприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства в незаконному видобутку піску на суму 40 млн грн. та оприлюднене фото незаконного видобутку піску.

    З метою уникнення дискредитації підприємства  і порушення ділової репутації керівника  ДП «Стрийський лісгосп» вважаємо за необхідне проінформувати про незаконне захоплення земель держлісфонду Товариством з обмеженою відповідальністю, яке займається розробкою піщаних карʼєрів.

   В березні 2017 року ДП «Стрийський лісгосп» подано заяву прокурору Львівської області за фактом здійснення незаконної діяльності з видобутку піску на землях державного лісового фонду, які відносяться до природо-заповідного фонду та незаконного відведення вказаних земель держлісфонду під розширення кар’єру піску товариству з обмеженою відповідальністю, що займається розробкою гравійних та піщаних кар’єрів (далі ТзОВ).

     За результатом розгляду даної заяви зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

   В ході розслідування вказаного кримінального провадження доведено незаконне відчуження земель державного лісового фонду із земель ПЗФ площею 3,0 га та встановлено, що збитки заподіяні внаслідок незаконної діяльності ТзОВ в 2017 році з видобутку піску та вапняку в межах держлісфонду на земельній ділянці площею 0,50 га становлять 40,32 млн. грн., що підтверджено екологічною експертизою. В результаті чого директора ТзОВ було визнано винним у вчинені кримінального правопорушення за ч.2 ст. 367 КК України.

    Також, державною лісовою охороною виявлено інші грубі порушення земельного та лісового законодавства, зокрема нові факти самовільного зайняття ТзОВ  земельних ділянок державного лісового фонду для видобутку піску, незаконне відведення вказаному товариству пайових земель товарного сільськогосподарського виробництва під розширення кар’єру піску, незаконне відведення земель площею 3,75 га під розширення кар’єру піску даному товариству за межами ліцензійної площі та незаконне здійснення ТзОВ діяльності з видобутку піску.

 

  

     У зв’язку з зазначеним, у червні 2018 року ДП «Стрийський лісгосп» звернувся до прокурора Львівської області із заявою про кримінальне правопорушення. 

     У жовтні 2019 року ДП «Стрийський лісгосп» звернувся з заявою в поліцію про кримінальне правопорушення за фактом незаконно укладення договору оренди земельної ділянки площею 6,5 га під розширення кар’єру ТзОВ та службового підроблення розпорядження голови районної держадміністрації.  В подальшому дане кримінальне провадження витребувано прокурором Львівської області для проведення досудового розслідування.

    У листопаді 2019 року працівниками ДП «Стрийський лісгосп» встановлено факт незаконного надання ТзОВ  площею 4,3 га з земель державного лісового фонду. Дана земельна ділянка у встановленому законом порядку із земель держлісфонду не вилучалася та не змінювалося її цільове призначення, про що було заявлено в правоохоронні органи.

     За вказаною заявою прокурором Львівської області зареєстровано кримінальне провадження.

   Розцінюємо звинувачення та оголошення підозри керівнику державного підприємства як зміщення акцентів з справжніх винуватців самовільного захоплення лісових земель та зведення порахунків з керівником за принципову позицію щодо охорони земель державного лісового фонду від незаконного промислу.

 

 

Прес служба ДП «Стрийський лісгосп»

28.10.2020 р.

 

  

 Останні НОВИНИ Ви можете переглянути у відповідному розділі головного меню

 

 

    Колишнiй Стрийський лiсгосп був органiзований в кiнцi 1939 року пiсля воз’єднання  Захiдної України з Українською РСР. До створення лiсгоспу, лiси які увійшли до його складу, знаходились переважно у приватній власності. Лише невелика частина лiсiв в Моршинському лiсництвi до 1919 року складала державну власнiсть Австро-Угорщини, а з 1919 року Польської Республiки.

    В 1960 роцi лісгосп був перейменований в Стрийський лісгоспзаг згiдно Постанови РМ УРСР вiд 30.11.1959 р. № 1834 i наказом по Головному управлiнню лiсового господарства i лiсозаготiвель при РМ УРСР вiд 14.05.1960 р. № 117.

      На підставі наказу Мiнiстерства лiсового господарства України вiд 31.10.1991 р. №133 Стрийський лiсгоспзаг перейменований у Стрийський держлiсгосп.

Згідно розпорядження Львівського ОУЛМГ №77 від 16.05.2005 р. на підставі наказу Державного Комітету лісового господарства України №310 від 29.04.2005 р. Стрийський держлiсгосп був перейменований в Державне пiдприємство «Стрийське лiсове господарство».

    ДП „Стрийський лісгосп” розташований в південно – східній частині Прикарпаття, в південно – східній частині Львівської області на території Стрийського, Миколаївського та Жидачівського адміністративних районів.

    Територія району за характером рельєфу горбисто – рівнинна, порізана ярами, з досить густою мережею річок ( р. Дністер з притоками : Стрий, Свіча, Колодниця, Бережниця, Боберка).

    Ліси розташовані нерівномірно, в густозаселенному районі з достатньо розгалуженою сіткою автомобільних доріг та залізничних колій, що з’єднують між собою міста і населені пункти. Протяжність транспортних шляхів на1000 гав зоні діяльності лісгоспу становить12,8 км.

       Площа лісового фонду ДП  «Стрийський лісгосп» становить 35 190 га. Всі ліси підприємства сертифіковані, відповідно до програм QUALIFOR і відповідають вимогам міжнародної організації Forest Stweardship Council (FSC). Система ведення лісового господарства у лісгоспі приведена у відповідність до міжнародних вимог щодо управління лісами та лісокоритсуванням на засадах сталого розвитку.

      Ліси Стрийського лісгоспу за своїм призначенням та розміщенням виконують переважно екологічні (водоохоронні, захисні, санітарно – гігієнічні, оздоровчі та інші) функції, мають обмежене експлуатаційне значення.

       В період 2013 - 2016 роки рубки пов’язані з веденням лісового господарства проводяться на площі від 395 га до 560 га. Велику увагу приділяється рубкам догляду за лісом . Щорічно проводиться догляд за лісом по наступних видах рубок: - освітлення – 68га; прочищення – 42 га; проріджування –29 га; прохідна рубка –30 га. Інші види рубок , пов’язані з веденням лісового господарства (вибірково-санітарні, суцільно санітарні, лісовідновні, реконструкція малоцінних молодняків та похідних деревостанів) проводяться на площі – 275 га. За період діяльності лісгоспу створено більш як 12 тис. га. лісових культур, деревостани штучного походження становлять понад 30 % із вкритої лісовою рослинністю площі.

    Загальний запас насаджень – 7,6млн. кубічних метрів. Загальна середня зміна запасу на 1 га– 3,7 м3.

      Обсяг створення лісових культур по ДП „Стрийський лісгосп ” за останні роки становить70 га–100 газа рік. В зв’язку з проведенням поступових рубок стало можливим природне заліснення . Щорічно під природне відновлення лісів залишаються понад 170 га-200 га лісокультурних площ, що становить третю частину лісокультурного фонду підприємства. За лісовими культурами в основному проводиться ручний догляд за допомогою мечів фірми «Fiskars». З цією метою лісгоспом було придбано 150 мечів. Щорічний обсяг проведених доглядів за лісовими культурами становить400 га–450 га.

      ДП „ Стрийський лісгосп ” щорічно заготовляє 3–5 тонн лісового насіння основних лісоутворюючих порід. В лісових розсадниках підприємства вирощується від 300 до 500тис.шт. сіянців. Загальна площа постійних лісонасіннєвих ділянок становить 72 га., а генетичних резерватів –388 га.

     Щорічно обсяг рубок поліпшення якісного складу лісів становить біля 400 га при цьому заготовляється до 43 тис. кубічних метрів ліквідної деревини, в тому числі рубки догляду за молодняками 190 га.

        Розмір рубок головного користування становить - 68,22 тис. кубічних метрів на рік.

      При проведенні всіх видів рубок з 1 га вкритої лісовою рослинністю площі заготовляється 3,1 кубічних метрів деревини, що становить 83,8 % річного приросту.

       Всі лісогосподарські роботи (від заготівлі лісового насіння до проведення рубок) виконуються приватними підприємцями.

        Одночасно із веденням лісового господарства, охороною та захистом лісів, лісгосп активно займається веденням мисливського господарства. Площа мисливських угідь лісгоспу становить – 12,2 тис. га. Основними видами мисливської фауни є кабан, козуля європейська, лось, куниця, лисиця та заєць-русак. Загальна чисельність копитних мисливських тварин за останні роки суттєво зросла і по основних видах досягла оптимальної.

       На території мисливських угідь зустрічаються також рідкісні види тварин і птахів, що занесені до Червоної книги, це – борсук, видра річкова, водяна полівка мала, горностай, орлан білохвіст, підорлик малий, пугач та сова довгохвоста.