Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
2015р
2016р
2017р
2018р
2019р
2020р
2021р
Про нас
Наша історія
Лісовий фонд
Мисливська фауна
Природно - заповідний фонд
Червонокнижні види
Структура
Апарат підприємства
Підрозділи
Діяльність
Лісокультурна
Лісогосподарська
Охорона та захист лісу
Фінансово – економічна
Лісова сертифікація
Продукція
Контакти
Карта проїзду
Громадська приймальня
Електронний документообіг процесуальних документів
Комунікація з громадськістю
Механізми громадського контролю
Плани проведення рубок
Доповнення до планів проведення рубок
Громадські слухання
Проведення відводів
Видача дозволів (лісорубних квитків)
Перелік ділянок на які надано відстрочку на заготівлю та вивезення деревини
Проведення лісовідновлювальних робіт
Використання недеревних продуктів лісу
Рух справ про лісопорушення
Рух справ про браконьєрство
Електронний облік деревини
GPS/GPRS моніторинг руху лісовозного транспорту та рейдових бригад
Антикорупційна програма

Хто он-лайн

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Корисні посилання

ДП "Стрийський лісгосп" Раді вітати Вас на нашому сайті

  

 Останні НОВИНИ Ви можете переглянути у відповідному розділі головного меню

 

 

    Колишнiй Стрийський лiсгосп був органiзований в кiнцi 1939 року пiсля воз’єднання  Захiдної України з Українською РСР. До створення лiсгоспу, лiси які увійшли до його складу, знаходились переважно у приватній власності. Лише невелика частина лiсiв в Моршинському лiсництвi до 1919 року складала державну власнiсть Австро-Угорщини, а з 1919 року Польської Республiки.

    В 1960 роцi лісгосп був перейменований в Стрийський лісгоспзаг згiдно Постанови РМ УРСР вiд 30.11.1959 р. № 1834 i наказом по Головному управлiнню лiсового господарства i лiсозаготiвель при РМ УРСР вiд 14.05.1960 р. № 117.

      На підставі наказу Мiнiстерства лiсового господарства України вiд 31.10.1991 р. №133 Стрийський лiсгоспзаг перейменований у Стрийський держлiсгосп.

Згідно розпорядження Львівського ОУЛМГ №77 від 16.05.2005 р. на підставі наказу Державного Комітету лісового господарства України №310 від 29.04.2005 р. Стрийський держлiсгосп був перейменований в Державне пiдприємство «Стрийське лiсове господарство».

    ДП „Стрийський лісгосп” розташований в південно – східній частині Прикарпаття, в південно – східній частині Львівської області на території Стрийського, Миколаївського та Жидачівського адміністративних районів.

    Територія району за характером рельєфу горбисто – рівнинна, порізана ярами, з досить густою мережею річок ( р. Дністер з притоками : Стрий, Свіча, Колодниця, Бережниця, Боберка).

    Ліси розташовані нерівномірно, в густозаселенному районі з достатньо розгалуженою сіткою автомобільних доріг та залізничних колій, що з’єднують між собою міста і населені пункти. Протяжність транспортних шляхів на1000 гав зоні діяльності лісгоспу становить12,8 км.

       Площа лісового фонду ДП  «Стрийський лісгосп» становить 35 190 га. Всі ліси підприємства сертифіковані, відповідно до програм QUALIFOR і відповідають вимогам міжнародної організації Forest Stweardship Council (FSC). Система ведення лісового господарства у лісгоспі приведена у відповідність до міжнародних вимог щодо управління лісами та лісокоритсуванням на засадах сталого розвитку.

      Ліси Стрийського лісгоспу за своїм призначенням та розміщенням виконують переважно екологічні (водоохоронні, захисні, санітарно – гігієнічні, оздоровчі та інші) функції, мають обмежене експлуатаційне значення.

       В період 2013 - 2016 роки рубки пов’язані з веденням лісового господарства проводяться на площі від 395 га до 560 га. Велику увагу приділяється рубкам догляду за лісом . Щорічно проводиться догляд за лісом по наступних видах рубок: - освітлення – 68га; прочищення – 42 га; проріджування –29 га; прохідна рубка –30 га. Інші види рубок , пов’язані з веденням лісового господарства (вибірково-санітарні, суцільно санітарні, лісовідновні, реконструкція малоцінних молодняків та похідних деревостанів) проводяться на площі – 275 га. За період діяльності лісгоспу створено більш як 12 тис. га. лісових культур, деревостани штучного походження становлять понад 30 % із вкритої лісовою рослинністю площі.

    Загальний запас насаджень – 7,6млн. кубічних метрів. Загальна середня зміна запасу на 1 га– 3,7 м3.

      Обсяг створення лісових культур по ДП „Стрийський лісгосп ” за останні роки становить70 га–100 газа рік. В зв’язку з проведенням поступових рубок стало можливим природне заліснення . Щорічно під природне відновлення лісів залишаються понад 170 га-200 га лісокультурних площ, що становить третю частину лісокультурного фонду підприємства. За лісовими культурами в основному проводиться ручний догляд за допомогою мечів фірми «Fiskars». З цією метою лісгоспом було придбано 150 мечів. Щорічний обсяг проведених доглядів за лісовими культурами становить400 га–450 га.

      ДП „ Стрийський лісгосп ” щорічно заготовляє 3–5 тонн лісового насіння основних лісоутворюючих порід. В лісових розсадниках підприємства вирощується від 300 до 500тис.шт. сіянців. Загальна площа постійних лісонасіннєвих ділянок становить 72 га., а генетичних резерватів –388 га.

     Щорічно обсяг рубок поліпшення якісного складу лісів становить біля 400 га при цьому заготовляється до 43 тис. кубічних метрів ліквідної деревини, в тому числі рубки догляду за молодняками 190 га.

        Розмір рубок головного користування становить - 68,22 тис. кубічних метрів на рік.

      При проведенні всіх видів рубок з 1 га вкритої лісовою рослинністю площі заготовляється 3,1 кубічних метрів деревини, що становить 83,8 % річного приросту.

       Всі лісогосподарські роботи (від заготівлі лісового насіння до проведення рубок) виконуються приватними підприємцями.

        Одночасно із веденням лісового господарства, охороною та захистом лісів, лісгосп активно займається веденням мисливського господарства. Площа мисливських угідь лісгоспу становить – 12,2 тис. га. Основними видами мисливської фауни є кабан, козуля європейська, лось, куниця, лисиця та заєць-русак. Загальна чисельність копитних мисливських тварин за останні роки суттєво зросла і по основних видах досягла оптимальної.

       На території мисливських угідь зустрічаються також рідкісні види тварин і птахів, що занесені до Червоної книги, це – борсук, видра річкова, водяна полівка мала, горностай, орлан білохвіст, підорлик малий, пугач та сова довгохвоста.