Головне меню

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Новини
2020р
2021р
2022р
2023р
2024р
Про нас
Наша історія
Лісовий фонд
Мисливська фауна
Природно - заповідний фонд
Червонокнижні види
Структура
Апарат підприємства
Підрозділи
Діяльність
Лісокультурна
Лісогосподарська
Охорона та захист лісу
Фінансово – економічна
Лісова сертифікація
Загальні положення
Репрезентативні ділянки
ОЦЗ
Продукція
Контакти
Карта проїзду
Громадська приймальня
Електронний документообіг процесуальних документів
Комунікація з громадськістю
Механізми громадського контролю
Плани проведення рубок
Доповнення до планів проведення рубок
Громадські слухання
Проведення відводів
Видача дозволів (лісорубних квитків)
Санітарно - оздоровчі заходи
Перелік ділянок на які надано відстрочку на заготівлю та вивезення деревини
Проведення лісовідновлювальних робіт
Використання недеревних продуктів лісу
Рух справ про лісопорушення
Рух справ про браконьєрство
Електронний облік деревини
GPS/GPRS моніторинг руху лісовозного транспорту та рейдових бригад
Антикорупційна програма

2022р

05.06.2022 р. Всесвітній день охорони довкілля ????
Всесвітній день охорони довкілля був заснований Генеральною асамблеєю ООН на її 27-й сесії 15 грудня 1972 року. Саме тоді понад 2 тис. науковців з усього світу звернулись до генерального секретаря ООН із гаслом: «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами».
Проблема захисту довкілля зовсім не втратила своєї актуальності, а навпаки лише загострилась за останні 50 років.
Колектив ДП «Стрийський лісгосп» направду гордиться тим покликанням бути лісівниками – дбати та охороняти не тільки ліс, а й все, що нас оточує. Саме таким є покликання справжнього лісівника, який готовий сумлінно працювати на благо природи та свого краю.
Щоденна важка робота у лісі, охорона насаджень від пожеж та браконьєрства, садіння лісових культур і догляд за ними, можливість кожного дня спілкуватись з місцевими жителями у різних ситуаціях – це лише частина з буденного робочого дня лісівника.
Наше підприємство максимально працює у напрямку наближеного до природи лісівництва.
Проходження двох індивідуальних аудитів з Лісової Сертифікації FSC та PEFC свідчить про високий рівень ведення лісового господарства.
Ведення наближеного до природи лісового господарства, перехід до вибіркової системи господарювання – це основні наші здобутки. У 2008 році нами спільно з Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства (Я.П. Целенем) та Національний лісотехнічний університет України (Г.Т. Криницьким) було закладено стаціонар «Моршинський» та вперше проведено рубку переформування для створення складних за структурою та породним складом різновікових насаджень на кшталт Плентервальд (Plenterwald) та Дауервальд (Daerwald). Відтоді наше підприємство утримує лідируючу позицію в Україні по об’ємах впровадження даних рубок та переходу від суцільних зрубів до неперервно існуючого лісу.
Сьогодні нам всім варто задуматись над тим, як ми ставимось до навколишнього середовища та старатись жити, працювати та розвиватись у гармонії з довкіллям. ????????????????
27.04.2022 р. 28 КВІТНЯ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника.

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

Новий девіз 2022 року Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я».

У МОП наголосили, що наявність надійної системи охорони праці, яка включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників.

На робочому місці з сильною культурою охорони праці працівники почуваються комфортно, беззастережно повідомляють про ймовірні ризики або небезпеки в сфері охорони праці на робочому місці, а керівництво активно співпрацює з відповідними фахівцями і працівниками для пошуку відповідних і ефективних рішень.

Як наголосили у МОП, оскільки ми продовжуємо жити в умовах глобальної кризи в галузі охорони здоров’я і наражатися на постійні ризики у сфері охорони праці, необхідно продовжувати діяльність щодо створення сильної культури безпеки та здоров’я на всіх рівнях.

Благаємо - дотримуйтесь правил з охорони та безпеки праці!

Охорона праці – запорука життя!

 

Відділ лісових ресурсів, машин

та технологій Львівського ОУЛМГ


05.04.2022 р. "Ліс Перемоги"


   Львівська обласна військова адміністрація, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, ГО «Добро.Дій» 16 квітня 2022 року на Львівщині оголошують проведення масової акції з висадки лісів «Ліс Перемоги».

   ДП «Стрийський лісгосп» активно підтримує проведення даної акції та запрошує всіх охочих долучатися до посадки лісу та зробити свій внесок у збільшення лісистості області та України в цілому.

   «Ліс Перемоги» − це свідчення нашої віри у Збройні Сили України і силу нашого народу.

   «Ліс Перемоги» стане нагадуванням нашим нащадкам про теперішні героїчні часи.

   Через роки, у квітучій і могутній Україні вони приходитимуть у цей Ліс Перемоги і пишатимуться тим, що є  УКРАЇНЦЯМИ.

   

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


   Усім бажаючим необхідно звернутись за тел. 0988717357 - провідний інженер лісового господарства  Лужецький Захар Васильович


***

03.02.2022 р. Інформація про санітарні рубки стала максимально відкритою для громадськості
Із цього року всі документи, які супроводжують санітарні рубки, публікують на офіційному сайті Держлісагентства за посиланням: https://forest.gov.ua/.../perelik-zahodiv-z-polipshennya...
Ознайомитися із тим, як це працює в ДП "Стрийський лісгосп":
- Листи про погодження суцільно-санітарних рубок в лісах області розміщуються на сайтах лісогосподарських підприємств та управління.
У рубриці "Механізми громадського контролю в лісгоспах Львівського ОУЛМГ":
- Переліки заходів з поліпшення санітарного стану лісів розміщуються на сайтах лісогосподарських підприємств та управління.
У рубриці "Механізми громадського контролю":
«Ми змінюємо стан речей у висвітленні інформації про санітарні рубки в лісах України. До недавнього часу ці дані у конкретних лісгоспах були або недоступні взагалі, або важко доступні для громадськості. Точилося багато дискусій. У суспільстві накопичувався запит до лісової галузі і зростало невдоволення через відсутність цих даних у відкритому доступі. Тепер це питання вирішено», - повідомив заступник Голови Держлісагентства з питань цифровізації Віктор Смаль.
Перелік документів, які будуть збиратися до кожному лісгоспу:
• Матеріали обліку осередків шкідників і хвороб;
• Повідомлення про появу ознак погіршення санітарного стану лісових насаджень (Форма документу відповідно до Додатку №2 до САНІТАРНИХ ПРАВИЛ В ЛІСАХ УКРАЇНИ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 року №555 – далі Санітарні правила в лісах України);
• Акти лісопатологічних обстежень;
• Рішення науково-технічної ради установи природно-заповідного фонду про доцільність здійснення санітарно-оздоровчих заходів (санітарного стану лісів);
• Нумераційні відомості дерев, призначених для вибіркової санітарної рубки (Форма документу відповідно до Додатку №4 до Санітарних правил в лісах України);
• Картки пробних площ обстеження санітарного стану насаджень (Форма документу відповідно до Додатку №5 до Санітарних правил в лісах України);
• Зведені відомості пробних площ, закладених у насадженнях, що потребують суцільної санітарної рубки (Форма документу відповідно до Додатку №7 до Санітарних правил в лісах України);
• Зведені відомості насаджень, що потребують суцільної санітарної рубки (Форма документу відповідно до Додатку №6 до Санітарних правил в лісах України);
• Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів (Форма документу відповідно до Додатку №1 до Санітарних правил в лісах України).
Відділ охорони, захисту лісу та
мисливського господарства ДП "Стрийський лісгосп"


03.02.2022 р. ДП «Стрийський лісгосп» сплатив 57 млн грн податків у бюджет за 2021 рік

Відзначимо, що у 2021 році лісівники Державного агентства лісових ресурсів України досягли кращих показників галузі за 30 років. «У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд грн податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році», - підкреслив Голова Держлісагентства України Юрій Болоховець.

«Державні лісгоспи - донори бюджетів. Так, лісівники Львівщини сплачують щодня понад 1,5 млн грн податків та інших обов’язкових платежів. А це – заробітні плати лікарям, вчителям, соціальним працівникам, пенсії, видатки на оборону України», - зазначає начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека.

У 2021 році ДП «Стрийський лісгосп» було сплачено 57 млн грн податків, з яких: до державного бюджету – 46 млн грн; до місцевого бюджету – 6 млн грн; Єдиний соціальний внесок – 5 млн грн – наголосив директор ДП «Стрийський лісгосп» Ростислав Павлів.

Середньомісячна заробітна плата працівників підприємств Львівського ОУЛМГ, у порівнянні з 2020 роком, зросла на 181,4% і склала на кінець року 30531 грн.

У 2021 році на території держлісфонду ДП «Стрийський лісгосп» було висаджено понад 250 тис. дерев, на території Львівщини було висаджено понад 8 млн дерев, а лісівниками України було висаджено близько 240 млн дерев. У 2022 році заплановано висадити понад 300 млн дерев та реалізувати програму «Зелена країна» - 1 млрд дерев за три роки.

Відслідкувати хід реалізації програми, а також взяти в ній участь можна на сайті https://zelenakraina.gov.ua/.

28.01.2022 р. Ліси – народу України!

Хочемо розвіяти сумніви щодо можливої приватизації лісу.

Держлісагентство вважає, що ліси державної форми власності повинні перебувати виключно в державній власності.

Відповідно до статті 16 та 17 Лісового кодексу України ліси на землях державної власності для ведення лісового господарства без встановлення строку надаються у постійне користування спеціалізованим державним лісогосподарським підприємствам, іншим державним підприємствам, установам та організаціям, у яких створено спеціалізовані лісогосподарські підрозділи.

Ліси на землях державної власності, спеціалізовані лісогосподарські підприємства не є об’єктами державно-приватного партнерства згідно із Законом України «Про державно-приватне партнерство», зокрема об’єктами концесії згідно із Законом України «Про концесію».

Крім того, у першому читанні Верховною Радою України прийнято законопроєкт «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (реєстраційний № 4020 від 02.09.2020) яким до об’єктів лісового господарства, що не підлягають приватизації включено державні лісогосподарські підприємства.

Наразі законопроект готується до другого читання.

Норми Лісового кодексу України носять імперативний характер (який вимагає беззастережного підпорядкування, реагування і виконання).

Корисні посилання:

Посилання на Лісовий кодекс України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3852-12#Text

Посилання на Закон України «Про державно-приватне партнерство» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2404-17#Text

Посилання на Закон України «Про концесію» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/155-20#Text

Посилання на законопроєкт http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=69796